• TEL: 793007642
  • e-mail: biuro@kuchniemhm.pl
  • 54-680 Wrocław Google Maps
  • Ul. Ołowiana 7
  • Woj. Dolnośląskie
  • Złotoryja - dojazd do klienta
baner

Program lojalnościowy

karta

 

CASHBACK CARD

Jak otrzymać Cashback Card?

Aby się zarejestrować odwiedź nasz salon lub zadzwoń, a otrzymasz swoją kartę z naszym logo lub napisz maila na adres biuro@kuchniemhm.pl, a wyślemy kartę pocztą. Możesz też wygenerować swoją wirtualną Cashback Card w smartfonie. Wystarczy ściągnąć darmową aplikację mobilną i zalogować się.

Jak działa Cashback Card?

Po dokonaniu zakupu i okazaniu Cashback Card w kasie Partnera Handlowego, będącego uczestnikiem programu lojalnościowego, dostaniesz informację SMS, że Twój zakup został zarejestrowany i otrzymasz zwrot pieniędzy na konto bankowe oraz Shopping Points.

Zakupy u nas pozwalają otrzymać zwrot pieniędzy za zakupy oraz Shopinng Points i to zaraz na następny dzień od daty nabycia bonów. Przy zakupie trzeba okazać Cashback Card. Oryginalne bony z logo sieci handlowych są środkiem płatniczym w tych sieciach lub mogą zostać podarowane w formie prezentu.

Dlaczego warto mieć Cashback Card?

Dzięki Cashback Card masz już u nas zawsze korzyść w postaci zwrotu części wydanej gotówki oraz otrzymasz Soppig Points. Ponadto dzięki tej karcie możesz taniej podróżować, tankować swój pojazd, dokonywać zakupów w sieciach handlowych, sklepach internetowych, a także u innych Partnerów Handlowych zarówno w Polsce jak i w 46 innych krajach świata! Jeżeli prowadzisz działalność i chciałbyś mieć taką kartę z logo własnej firmy zgłoś się do nas, a powiemy jak to zrobić. Polecając program lojalnościowy swoim przyjaciołom, znajomym, klientom otrzymasz dalsze korzyści!

Już dziś dołącz do naszego programu lojalnościowego i ciesz się korzyściami jakie płyną z posiadania KARTY CASCHBACK.

JEDNA KARTA, KORZYŚCI U WIELU PARTNERÓW HANDLOWYCH. 
PRZEKONAJ SIĘ JUŻ DZIŚ!