• TEL: 793007642
  • e-mail: biuro@kuchniemhm.pl
  • 54-680 Wrocław Google Maps
  • Ul. Ołowiana 7
  • Woj. Dolnośląskie
  • Złotoryja - dojazd do klienta
baner

Luksusowe meble kuchenne na wymiar | Wrocław

Gold Elite

goldelite_bianco_argento_comp2

Imperial

imperial_bianco_argento_comp1

Regale

regale_bianco_regale_comp1

Firma Kuchnie MHM z Wrocławia od lat pozwala klientom tworzyć wyjątkowo funkcjonalne i atrakcyjnie zaaranżowane kuchnie. Projektujemy, wykonujemy i montujemy luksusowe meble kuchenne na zamówienie, które możesz dopasować do pomieszczeń o różnej kubaturze. Luksus w naszym rozumieniu to nie tylko ładne wykonanie, ale również dostarczenie klientom najwyższej jakości mebli kuchennych, które służyć im będą przez długie lata.

Zdajemy sobie sprawę, że jakość jest podstawową cechą luksusowych mebli kuchennych, Dlatego przy ich wykonywaniu korzystamy z wysokiej klasy materiałów oraz dbamy o każdy, najdrobniejszy detal. Ofertę mebli luksusowych kierujemy do klientów prywatnych, ale także do właścicieli restauracji, hoteli czy sklepów, którym zależy na wyposażeniu wnętrza w wysokiej klasy meble na wymiar. Projektujemy nie tylko kuchnie, ale także meble do salonów czy sypialni i wyposażenie punktów usługowych. Każdy zestaw mebli jest tworzony według indywidualnego projektu.

Luksusowe meble kuchenne – szeroka oferta

Wszystkie modele, które mamy przyjemność zaproponować, są oryginalne i unikalne, a ich design jest w pełni dopasowany do indywidualnych wymagań klienta. Wiemy, że luksus dla każdego oznacza coś odmiennego, dlatego nie ograniczamy się do sprawdzonych rozwiązań. Przy projektowaniu mebli przede wszystkim liczy się dla nas to, aby uzyskać efekt, jakiego oczekuje klient. Oferowane szafki, półki, krzesła oraz stoły cechuje niepowtarzalna forma, najwyższa jakość wykonania oraz wspaniała estetyka. Proponujemy różne rozwiązania, ale to do Ciebie należy wybór, jak ostatecznie będzie prezentowała się aranżacja kuchni lub innego wnętrza.

Śledzimy najnowsze trendy, ale także sami staramy się je kreować korzystając z własnej wrażliwości na piękno, kreatywności i dużego doświadczenia w tworzeniu wyposażenia na wymiar. Aranżacje wnętrz przedstawione na stronie, a także niektóre elementy aranżacji i wyposażenia nie stanowią oferty handlowej i mają charakter poglądowy.

Wybierz swoją konfigurację

Zobacz katalog