• TEL: 793007642
  • e-mail: biuro@kuchniemhm.pl
  • 54-680 Wrocław Google Maps
  • Ul. Ołowiana 7
  • Woj. Dolnośląskie
  • Złotoryja - dojazd do klienta
baner

Kuchnie na wymiar – pomysł na idealne meble

Serce każdego domu czy mieszkania stanowi odpowiednio wyposażona kuchnia. To tutaj sporządzamy i spożywamy posiłki, a także spędzamy czas w rodzinnym gronie lub podejmujemy przyjaciół filiżanką herbaty. Dlatego warto zadbać by to niezwykle ważne pomieszczenie miało funkcjonalną, a przy tym miłą dla oka aranżację, która będzie w pełni dopasowana do indywidualnego gustu oraz dostępnej przestrzeni. Kuchnia na wymiar jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ daje Ci możliwość zaprojektowania praktycznie każdego szczegółu jej wyposażenia. Możesz zgodnie ze swoimi potrzebami i gustem estetycznym wybrać wielkość i rodzaj mebli do przechowywania, kształt blatów roboczych, a także wykorzystać dostępne miejsce w sposób najbardziej funkcjonalny. Meble kuchenne do zabudowy doskonale sprawdzą się w niewielkich przestrzeniach, ponieważ dają możliwość dowolnego zaprojektowania ich układu. Jednak kuchnie na wymiar cieszą się uznaniem nie tylko mieszkańców kawalerek. Piękne meble, eleganckie wzornictwo i wysoka jakość wykonania sprawia, że kuchnie na wymiar to popularne rozwiązanie.

 

Kompleksowe wykonywanie kuchni na wymiar

Wykonamy dla Ciebie niepowtarzalne kuchnie w różnych stylach. Możesz zdecydować się na aranżacje nowoczesne, klasyczne lub luksusowe, które łączą wyjątkową funkcjonalność z najnowszymi trendami.

Wykonujemy kuchnie na wymiar, co pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Są to klasyczne lub nowoczesne szafki, stoły, krzesła oraz półki wykonane z dbałością o każdy detal. Możesz wybrać spośród wielu propozycji form, materiałów, kolorów korpusów, frontów, a także uchwytów. Zajmiemy się nie tylko wykonaniem mebli, ale również ich dostawą i profesjonalnym montażem.