• TEL: 793007642
 • e-mail: biuro@kuchniemhm.pl
 • 54-680 Wrocław Google Maps
 • Ul. Ołowiana 7
 • Woj. Dolnośląskie
 • Złotoryja - dojazd do klienta
baner

FAQ – pytania i odpowiedzi

 1. Chcę wycenić kuchnię. Jak to zrobić?
 2. Aby wstępnie podać koszt zabudowy kuchennej niezbędne są dla nas wymiary pomieszczenia. Może być to rzut od dewelopera, bądź rysunek zwymiarowanego pomieszczenia. Wymiary można złożyć osobiście w naszym salonie, bądź drogą mailową: biuro@kuchniemhm.pl

 3. Jak długo powstaje projekt kuchni?
 4. Projekt zabudowy powstaje maksymalnie do 5 dni roboczych od złożenia zapytania.

 5. Ile kosztuje zabudowa kuchenna
 6. Aby odpowiedzieć na to pytanie konieczne jest przeanalizowanie wielu czynników, nie jest to bowiem jedynie wielkość zabudowy. Istotne znaczenie ma rodzaj wybranych materiałów na fronty oraz blaty kuchenne. Dużą rolę odgrywają akcesoria wewnętrzne – ilość szuflad, rodzaj użytych zawiasów czy systemów narożnych istotnie wpływa na cenę. Dopiero w dalszej kolejności rolę odgrywa wielkość zabudowy. Czynników jest tak wiele, że cena możliwa jest po uzgodnieniu szczegółów oraz potrzeb Inwestora. Oznacza to, że nie zawsze duża kuchnia, to droga kuchnia.

 7. Jaki jest czas oczekiwania na zamówioną kuchnię?
 8. Czas oczekiwania na montaż wynosi między 4 – 8 tygodni od momentu pomiaru pomieszczenia i podpisania umowy. Jest zależny od wybranych materiałów i zawsze precyzyjnie jest podawany w umowie dla konkretnego zamówienia.

 9. Jak powinno wyglądać pomieszczenie przed montażem?
 10. Najważniejszym elementem w pomieszczeniu są przyłącza kuchenne: na etapie projektu uzgadniamy z Inwestorem ich lokalizację – ewentualne modyfikacje bądź dostosowanie projektu do istniejących podłączeń. Wydajemy rysunki techniczne, gdzie zaznaczamy miejsce podłączeń wodnych i elektrycznych bądź gazowych. Ponadto pomieszczenie winno być puste, aby umożliwić sprawny montaż.

 11. Czy mogę kupić AGD wraz z kuchnią?
 12. Oczywiście. Temat dopasowania AGD omawiamy na etapie projektu – wybieramy konkretne sprzęty i przygotowujemy meble do wybranego sprzętu. Kupując AGD w naszym salonie Inwestor zyskuje bezpłatny transport i wniesienie, oraz może liczyć na atrakcyjne promocje obowiązujące tylko w salonach mebli kuchennych.

 13. Jak długo meble objęte są gwarancją?
 14. Meble są objęte okresem dwuletniej gwarancji, która liczona jest od dnia wydania towaru.

 15. Czy wykonujemy inne meble na wymair?
 16. Tak. W naszej ofercie znajdują się również meble łazienkowe, szafy wnękowe, garderoby, wszelkie nietypowe zabudowy na specjalne życzenie Inwestora.